Informacje branżowe

[MCH]
opublikowano: 14-02-2012, 00:00

MIESZKANIA

Bronowice Residence gotowe do użytkowania

Spółka Atal zakończyła budowę osiedla Bronowice Residence w Krakowie. Inwestycja, której wartość szacuje się na 59 mln zł, dostała już pozwolenie na użytkowanie. Dotychczas deweloper sprzedał 80 proc. mieszkań. Do zakupu pozostałych lokali zachęca promocją, w ramach której oferuje wykończenie mieszkania za 100 zł za mkw. Dostępne są również wykończone lokale.

HANDEL

Jones Lang LaSalle doradza marce Kari

Firma doradcza Jones Lang LaSalle wspiera rosyjską markę obuwniczą Kari w pozyskaniu powierzchni handlowej w Polsce. Spółka negocjuje warunki najmu w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców i zapowiada pierwsze otwarcia na maj i czerwiec 2012 r. Kolejnych kilkanaście sklepów ma się otworzyć po wprowadzeniu kolekcji jesiennej. Salony Kari pojawią się zarówno w centrach i galeriach handlowych, jak również przy głównych ulicach handlowych. Najbardziej odpowiednie dla firmy są lokale o powierzchni 200-300 mkw.

MIESZKANIA

Bouygues Immobilier Polska otworzył Outlet Mieszkaniowy

Spółka Bouygues Immobilier Polska na początku lutego uruchomiła outlet mieszkaniowy, którego ideą jest sprzedaż mieszkań dostępnych w standardowej ofercie dewelopera po obniżonych cenach. W outlecie znajdą się lokale z warszawskiej oferty spółki, czyli z Bielan, Bemowa, Ochoty i Woli. Wnętrze sklepu podzielono na działy tematyczne oferujące różne kategorie produktów, m.in. „wyprzedaże”, „końcówki serii” i „nowa kolekcja”. Głównym elementem wystroju są wieszaki odzieżowe, na których znajdą się plany poszczególnych mieszkań wydrukowane na płótnie. Każdy wieszak prezentuje wielkość lokalu, np. 1 pokój, 2 pokoje oraz cenę. Największe obniżki dotyczyć będą lokali z „kategorii końcówki” serii. Trafią tam pojedyncze, ostatnie lokale z poszczególnych inwestycji.

NIERUCHOMOŚCI WAKACYJNE

Sprzedano pięć apartamentów w Mikołajkach

Prawie 30 proc. apartamentów w condohotelu na Ptasiej Wyspie w Mikołajkach znalazło już właścicieli. W ofercie pozostało 14 lokali. Ceny apartamentów wykończonych pod klucz, z bezpośrednim wyjściem na taras prywatnej mariny kształtują się w granicach 35 tys. zł za mkw. brutto. Prócz apartamentów w kompleksie hotelowym znajdzie się 77 pokoi. Realizację inwestycji rozpoczęto w maju 2011 r. Pierwszy etap zostanie zakończony w II kw. 2013 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [MCH]

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane