Informacje branżowe

MK
opublikowano: 22-08-2012, 00:00

WAS KO

Dla małopolskiej policji

Oferta teleinformatycznej firmy Wasko została uznana za najkorzystniejszą w przetargu prowadzonym przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie. Kontrakt ma być zrealizowany w 10 miesięcy, a jego wartość sięga niemal 21 mln zł brutto. Chodzi m.in. o stworzenie projektu i uruchomienie systemu wspierającego wymianę informacji we wszystkich jednostkach małopolskiej policji. Funkcjonalność platformy ma obejmować m.in. elektroniczną wymianę dokumentów.

PENTACOMP

Dla ochrony środowiska

Pentacomp, dostawca rozwiązań IT, wygrał przetarg ogłoszony przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska. Przedmiotem zamówienia są prace analityczne, projektowe, dokumentacyjne i wdrożeniowe związane z budową bazy danych o ocenach oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko i o strategicznych ocenach oddziaływania na środowisko. Wartość kontraktu przekracza 461 tys. zł brutto. Zlecenie zostanie wykonane w 11 miesięcy od podpisania umowy.

IALBATROS

Dla francuskich wykładowców

Firma iAlbatros, należąca do spółki zależnej SMT Software z Wrocławia, wygrała przetarg na 3-letnią agencyjną obsługę rezerwacji hotelowych we francuskiej instytucji naukowej Centre National de la Recherche Scientifique. Oferowane przez iAlbatros rozwiązania pozwalają usprawnić zarządzanie podróżami służbowymi i znacznie ograniczyć koszty związane z organizacją delegacji pracowniczych. Kontrakt jest wart 15 mln euro i pod względem wysokości należy do największych umów hotelowych w sektorze publicznym we Francji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu