Informacje branżowe

  • Marta Sieliwierstow
opublikowano: 05-02-2013, 00:00

Galerie, centra, mieszkania

MIESZKANIA

Atal kończy budowę Wrocławiu

Atal zakończył budowę Osiedla Mieszczańskiego II przy ul. Hubskiej we Wrocławiu. W ramach drugiego etapu inwestycji powstały dwa siedmiokondygnacyjne budynki z 245 mieszkaniami. Na parkingu podziemnym znajduje się 207 miejsc postojowych. Budynki są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ceny mieszkań zaczynają się od 6 tys. zł/mkw. Za dodatkową opłatą możliwe jest wykończenie pod klucz.

MIESZKANIA

Nowa Wileńska na finiszu

W marcu zakończy się budowa osiedla Nowa Wileńska na warszawskiej Pradze. W budynku o zróżnicowanej wysokości — od 5 do 7 kondygnacji — będą 142 mieszkania. Pod budynkiem jest parking podziemny. Ceny mieszkań zaczynają się od 7050 zł/mkw. Inwestorem jest Budrem.

CENTRA HANDLOWE

Nowi najemcy Galerii Solnej

4F, Prosport, Reporter, Quiosque, Coccodrillo, Centrum Zoologiczne Lemur i Galeria Kwiatów to nowi najemcy Galerii Solnej w Inowrocławiu.

Galeria Solna będzie pierwszym wielofunkcyjnym obiektem handlowo-usługowym w mieście. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie ponad 30 tys. mkw. W centrum znajdzie się hipermarket Tesco oraz około 100 sklepów, punktów usługowych, rekreacyjnych, restauracji i kawiarni. Wśród najemców są już m.in. H&M, New Yorker, Reserved, Cropp Town, Mohito, Lee Wrangler, House, Diverse, Triumph, Smyk, Empik, Rossmann, elektromarket Avans oraz McDonalds. Klienci galerii będą mieli do dyspozycji 1 tys. miejsc parkingowych. Otwarcie centrum zaplanowano na maj tego roku. Inwestorami są firmy: Acteeum Central Europe, należąca do Acteeum Group, oraz spółka Libra Project, której większościowym udziałowcem jest Dariusz Miłek — prezes spółki NG2.

GALERIE HANDLOWE

W Turku rusza Karuzela

Przy dworcu PKS w Turku powstanie park handlowy Karuzela. Uprawomocnił się plan zagospodarowania terenu i na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2013 r. rozpoczną się prace budowlane. W kompleksie zaplanowano 5,22 tys. mkw. powierzchni najmu dla 15 punktów handlowo-usługowych. Przewidziano też parking dla klientów na 200 miejsc. [ADO]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Sieliwierstow

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu