Informacje z małych i średnich przedsiębiorstw 31.10

TECHNOLOGIE

Druk 3D z Polski do USA

Krajowy producent drukarek 3D, spółka ZMorph, planuje zwiększyć zasięg sprzedaży, tym razem kieruje się w stronę Stanów Zjednoczonych. To kolejna, po Francji, Finlandii, Szwecji, Rosji, Szwajcarii, Turcji i Holandii (tu powstał jej firmowy sklep), ścieżka zagranicznej ekspansji. Dodatkowo, na zakończonych niedawno targach Inside 3D Printing Santa Clara firma zaprezentowała swoje nowe głowice drukujące — pierwszą, z końcówką laserową, której sprzedaż ruszy jeszcze w tym roku, i drugą, pięcioosiową, która na rynku będzie dostępna na początku 2015 r.

E-HANDEL

Delisam.pl: zdrowo w sieci

Na rynku zadebiutował nowy sklep internetowy — Delisam.pl. Prowadzi sprzedaż głównie produktów pochodzenia organicznego, naturalnej i wytwarzanej tradycyjnymi metodami żywności. W ofercie ma też artykuły rolnictwa ekologicznego z Toskanii. Na „elektronicznych półkach” Delisam.pl widnieją również kosmetyki i produkty dziecięce.

MARKETING

„Inspiracje” dla blogerów

Jak połączyć blogerów i działy public relations firm? Ułatwić ma to platforma ReachBlogger. pl, należąca do firmy Traffic Trends, w której 49 proc. udziałów posiada spółka IAI. Korzyści ze współpracy mają być obopólne. Kluczowym elementem współpracy jest „wpis inspirowany”, czyli podawana przez firmę treść o charakterze marketingowym, rozwinięcie której będzie się wiązać z gratyfikacją finansową lub barterową dla blogerów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Informacje z małych i średnich przedsiębiorstw 31.10