ING sfinansuje faktury mikrofirm

opublikowano: 05-07-2018, 22:00

ING Bank Śląski wprowadził do oferty internetową usługę finansowania faktur.

ING Bank Śląski wprowadził do oferty internetową usługę finansowania faktur. To autorskie rozwiązanie tej instytucji, stworzone we współpracy z faktoringową spółką ING Commercial Finance, a wypracowane w akceleratorze banku. Wpisuje się w potrzeby rynku, na którym pojawia się coraz więcej technologicznych spółek finansujących faktury drobnych przedsiębiorców przez internet.

Aby skorzystać z tego rozwiązania, trzeba uzupełnić formularz rejestracyjny na stronie www.finansowaniefaktur.pl.

Dane firmy są automatycznie uzupełniane na podstawie numeru NIP. Po wprowadzeniu przez klienta wymaganych informacji, wykonaniu przelewu weryfikacyjnego na 1 zł z rachunku firmowego oraz załączeniu pliku faktury ING przedstawia propozycję prowizji za odkupienie wierzytelności. Po zatwierdzeniu ceny i potwierdzeniu faktury przez kontrahenta klient otrzymuje na rachunek kwotę faktury pomniejszoną o zaakceptowaną prowizję. Maksymalna wartość faktury, którą można sfinansować, to 50 tys. zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu