Inkubator do wynajęcia

PAP, Paulina Kostro
opublikowano: 16-08-2016, 22:00

W Inkubatorze Technologicznym Podkarpackiego Parku Naukowo- -Technologicznego „Aeropolis” wciąż dostępne są przestrzenie pod wynajem. Jak zapewnia kierownik podkarpackiego parku Dawid Adamski — inkubator staje się modnym miejscem na lokalizację biznesu.

— Przedsiębiorcy, którzy otrzymają pozwolenie na prowadzenie działalności w inkubatorze mogą korzystać z dostępnego zaplecza infrastrukturalnego, technicznego oraz konferencyjnego. Mogą również skorzystać z bezpłatnych usług doradczych w zakresie m.in. własności intelektualnej, wzornictwa przemysłowego, księgowości i prawa, a także z usług Laboratorium Materiałoznawstwa i Prototypowania — komentuje Dawid Adamski.

W inkubatorze ulokować się mogą mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa, które wykorzystują wysokie technologie w branży lotniczej, informatycznej, elektromaszynowej, biotechnologicznej oraz chemicznej. Działalność gospodarczą natomiast mają możliwośćprowadzić m.in. podmioty, które wyszły z preinkubatora akademickiego, studenci, absolwenci oraz pracownicy naukowi wyższych uczelni z terenu Podkarpacia. © Ⓟ

740 mkw. Tyle mają dwa moduły produkcyjne znajdujące się w „Aeropolis”, cena najmu powierzchni wynosi 26 zł za mkw.

50 proc. Tyle wynosi ulga czynszowa w pierwszym roku działalności w podkarpackim inkubatorze, w kolejnym 40 proc., natomiast w trzecim i czwartym 35 proc.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP, Paulina Kostro

Polecane