Innowacyjna ściąga

DI
opublikowano: 28-01-2010, 00:00

Elektroniczny podręcznik pomoże firmom pozyskać unijne fundusze.

Elektroniczny podręcznik pomoże firmom pozyskać unijne fundusze.

Jak rozpoznać, że nasza firma jest innowacyjna i jak zdobyć dotacje z UE? W znalezieniu odpowiedzi pomoże przewodnik po możliwościach finansowania innowacyjnych przedsięwzięć, który przygotowały Konfederacja Pracodawców Polskich (KPP) i Deloitte.

— Przedsiębiorcy często nie rozumieją, co oznacza pojęcie innowacyjność. Dlatego wyjaśniamy to w podręczniku. Wskazujemy także, skąd wziąć pieniądze na wprowadzenie innowacyjnych projektów i jak działają fundusze europejskie — tłumaczy Ewa Fedor-Destrebecq z KPP.

Publikacja jest elementem kampanii informacyjnej KPP, która zwyciężyła w konkursie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego na działania informacyjno-promocyjne dotyczące funduszy europejskich.

— Przed nami osiem regionalnych konferencji. Pierwsza odbędzie się 2 lutego w Katowicach. Zapraszamy chętnych — wyjaśnia Ewa Fedor-Destrebecq.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane