Inteligentne osiedle

W warszawskim Ursusie rusza budowa osiedla Ursa Smart City. Firmy Unidevelopment i CPD zrealizują projekt w dwóch etapach.

Powstaną cztery budynki, w których zaplanowano łącznie 356 mieszkań od 32 do 102 mkw. Na kondygnacjach podziemnych będzie parking dla 359 samochodów, zaś na parterach lokale handlowo-usługowe od 19 do 103 mkw. Zasadniczą część oferty stanowią mieszkania dwui trzypokojowe. W pierwszym etapie, którego sprzedaż już trwa, powstaną 182 lokale. Jego zakończenie przewidziano na czwarty kwartał 2016 r. Projekt osiedla Ursa Smart City powstał w zgodzie z przyjętym w ubiegłym roku miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Budowa rozpocznie rewitalizację wybranych terenów Ursusa, na których za kilka lat powstanie nowoczesna zabudowa miejska z rozwiązaniami proekologicznymi (ścieżki rowerowe, stacje ładowania samochodów elektrycznych, panele fotowoltaiczne) i z dostępem do szerokopasmowego internetu i strefami Wi-Fi. Oprócz mieszkań zaplanowano tam tereny rekreacyjne, instytucje publiczne i kulturalne, budynki biurowe i handlowe. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Joanna Dobosiewicz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Inteligentne osiedle