Interior ruszy w styczniu

DI, PAP
opublikowano: 06-11-2012, 00:00

Od nowego roku rozpocznie działalność Park Technologii i Logistyki Przemysłu Interior w Nowej Soli. Park rozpocznie działalność od nowego roku, ma być magnesem dla inwestorów i służyć wdrażaniu nowoczesnych technologii.

Będzie nim zarządzała spółka powołana przez gminę — Regionalne Centrum Technologii i Wiedzy Interior.

Na terenie parku powstały multimedialne sale wykładowe, sale konferencyjne wyposażone w sprzęt audiowizualny oraz system tłumaczeń symultanicznych, w pełni wyposażone powierzchnie biurowe i laboratoryjne — wyposażone w niezbędne urządzenia i oprogramowania oraz halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni 1500 mkw.

W parku siedziby będą miały m.in. firmy: Sinersio Polska, Audit Doradztwo personalne, Top Serwis, Akson Elektro, Klaster Automatyki i Robotyki Exterior, Saton. Interior podpisał również listy intencyjne o współpracy z wieloma firmami z Nowej Soli i regionu lubuskiego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu