Internet Union przymierza się do debiutu

KZ
opublikowano: 21-09-2011, 12:59

Jeszcze w tym roku na rynku NewConnect zadebiutuje Internet Union, wrocławski dostawca usług telekomunikacyjnych.

Spółka jest właścicielem marek Seev, Moico i Aer Network. Do obrotu trafi 445 tys. akcji serii C.

Decyzja o tym, że Internet Union S.A. będzie ubiegać się o dopuszczenie akcji do obrotu na NewConnect została podjęta przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie 31 sierpnia br. Debiutu możemy się spodziewać w październiku lub listopadzie br. Pozyskane środki pozwolą spółce na kolejne inwestycje, zwłaszcza w dalszy rozwój własnej sieci światłowodowej oraz infrastrukturę i zaplecze techniczne.

Spółka koncentruje się także na uruchomieniu własnych usug poza stolicą Dolnego Śląska. Podpisała już pierwsze umowy o współpracy z wybranymi providerami z innych miast. Trwają też zaawansowane rozmowy z kolejnymi firmami, zainteresowanymi kooperacją.

Firma Internet Union powstała w 2003 roku. W spółkę akcyjną przekształciła się w roku 2011. Operatorami sieci internetowej IU sa należące do spółki trzy niezależne marki: Moico – oferująca usługi telekomunikacyjne (internet, telewizja, telefon) dla klientów indywidualnych, Seev – dostawca rozwiazań komunikacyjnch dla bizesu (m.in. internet, kolokacja serwerów, hosting, monitoring IP) oraz Aer Network – operator internetu radiowego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Internet Union przymierza się do debiutu