Internetowe nowości

DCZ
opublikowano: 17-07-2009, 00:00

Na rynku pojawiły się nowe usługi serwisów z ogłoszeniami rekrutacyjnymi i nowy serwis.

Na rynku pojawiły się nowe usługi serwisów z ogłoszeniami rekrutacyjnymi i nowy serwis.

Praca.ManagerPoint.pl. to nowa platforma, która ma być miejscem, gdzie kandydaci na wyższe stanowiska będą mogli znaleźć pracę w swojej branży. Z drugiej strony zaś, ma służyć pomocą pracodawcom w szukaniu odpowiednich pracowników. Z kolei firma HRK Media Service uruchomiła usługę, dzięki której pracodawcy mogą prowadzić kampanie ogłoszeniowe w największych portalach rekrutacyjnych i w prasie. Wszystkie oferty można zamówić pod jednym adresem, a w przedsięwzięciu uczestniczą m.in. jobpilot.pl, pracuj.pl, praca.pl i portale branżowe. W ramach usługi pracodawcy mogą też zamówić ogłoszenia w polskiej i zagranicznej prasie.

Nowe narzędzia wprowadził także Jobexpress.pl. Najważniejsze to możliwość wygenerowania CV kandydata w pliku PDF i używania go poza serwisem jak tradycyjnego dokumentu CV. Jeśli kandydat za pośrednictwem serwisu aplikuje na konkretną ofertę, pracodawca automatycznie dostanie na swoją skrzynkę e-mailową plik z jego CV.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu