Czytasz dzięki

InvestHorizon pomoże start-upom

opublikowano: 03-05-2020, 22:00

Młode spółki technologiczne rozwijające technologie mogą wziąć udział w czwartej edycji programu akceleracyjnego InvestHorizon.

Przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) podkreślają, że ułatwi on startupowcom współpracę z inwestorami, w tym m.in. funduszami venture capital, przedsiębiorcami i mentorami z dziedziny biznesu. Program InvestHorizon pomaga start-upom technologicznym w zdobyciu finansowania w ramach tzw. rundy inwestycyjnej serii A. Wsparcie mogą przeznaczyć m.in. na sprawdzenie, czy jest zapotrzebowanie na ich produkty na rynku. Inwestorzy w zamian za kapitał otrzymują prawa do udziałów w start-upach.

WAŻNA DATA:

20.05 Do tego dnia można zgłaszać się do programu InvestHorizon.

WIĘCEJ INFORMACJI: Monika Fiszer, PARP monika_fiszer@parp.gov.pl

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane