ISB: Przegląd prasy

Internet Securities
31-03-2005, 09:01

Rzeczpospolita

Rzeczpospolita

--TNS OBOP: 57% Polaków pozytywnie ocenia członkostwo w UE (A3)--Samar: Liczba sprzedanych nowych aut spadnie w tym roku do 280 tys. z 318 tys. w 2004 r. (B3)--TP SA odwołała się od decyzji URTiP-u co do uwolnienia pętli lokalnej (B5)

Gazeta Wyborcza--SLD chce wspólnego startu partii lewicowych w wyborach parlamentarnych i wspólnego kandydata na prezydenta (4)--Hausner zajmie się przygotowaniem kongresu założycielskiego Partii Demokratycznej od przyszłego tygodnia (6)--PKP InterCity uruchomi 4 kwietnia Tanie Linie Kolejowe (20)--MGiP: Zatrudnienie w energetyce powinno zmaleć o połowę, czyli o 100 tys. osób (20)--TVN: Są inwestorzy branżowi chętni na zakup akcji (27)

Parkiet--ITI wprowadzi Legię na GPW najwcześniej za 3,5 roku (1)--NSZZ Solidarność w PKN Orlen przygotowuje się do sporu zbiorowego (1)

Puls Biznesu--Piechota zapowiada kończenie rozpoczętych prac, bez nowych projektów w MGiP (5)--Prezydent Azerbejdżanu poparł plan przedłużenia ropociągu Odessa-Brody do Płocka (7)--TP Internet rozważa odwołanie się od decyzji sądu w sprawie WP.pl (9)

(ISB)

tom/maza

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / ISB: Przegląd prasy