Italia zaprasza drobiarzy z Polski

opublikowano: 26-02-2013, 00:00

Misja do Włoch to okazja na nawiązanie współpracy i nowe umowy handlowe. Dla pierwszych zainteresowanych wyjazd będzie bezpłatny.

Centrum Transferu Technologii (CTT) zaprasza polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w misji organizowanej przez włoski ośrodek Enterprise Europe Network (EEN) od 10 do 12 kwietnia. Wyjazd jest przeznaczony dla firm z sektora drobiarskiego i odbędzie się przy okazji branżowych targów FierAvicola w miejscowości Forli pod Bolonią. To jedna z największych w Europie imprez targowych przeznaczonych dla tej branży.

Misja ma ułatwić polskim przedsiębiorcom znalezienie partnerów biznesowych z Włoch i innych krajów. Co ważne, wydatki związane z udziałem w misji są finansowane przez organizatorów, czyli Simpler Consortium — ośrodek EEN w Bolonii.

Pokrywa on koszty m.in. noclegu w hotelu (trzy doby), wyżywienia, przewozów z lotniska do hotelu i na targi oraz biletu wstępu na FierAvicola. Finansuje także miejsce w Salonie Międzynarodowym, gdzie będzie można spotkać się z wybranymi firmami. Uczestnicy opłacają tylko koszt przelotu i dojazdu na miejsce. Ale nie wszyscy — pierwszym dziesięciu firmom z województwa pomorskiego CTT zwróci koszty przelotu na targi i z powrotem klasą ekonomiczną.

Oferta jest kierowana m.in. do importerów i dystrybutorów materiałów drobiarskich (urządzeń do całego łańcucha produkcji), hodowców, firm weterynaryjnych, producentów pasz oraz dodatków. Na misję wyjechać mogą także przedstawiciele handlowi przedsiębiorstw specjalizujących się w rynku drobiu.

Polskie firmy będą miały dostęp do katalogu wystawców, w którym są umieszczone profile przedsiębiorców biorących udział w imprezie. Na targach swoją ofertę prezentować będzie ponad dwustu wystawców z Włoch i ponad stu z innych krajów. Formularz zgłoszeniowy i program imprezy można znaleźć na stronie http://cttinfo. nazwa.pl/cttinfo/?p=5913#more-5913.

WAŻNA DATA

8.03

Do tego dnia trzeba przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji:

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Centrum Transferu Technologii ul. Grunwaldzka 529 80-320 Gdańsk tel./fax: +48 58 552 14 98 e-mail: ctt@post.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu