Jak być widocznym w sieci

opublikowano: 09-07-2018, 22:00

Przedsiębiorcy, którzy chcą wiedzieć, jak skutecznie pozycjonować swoją firmę w sieci, mogą wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Idea Hub w Poznaniu.

Przedsiębiorcy, którzy chcą wiedzieć, jak skutecznie pozycjonować swoją firmę w sieci, mogą wziąć udział w warsztatach organizowanych przez Idea Hub w Poznaniu. Odbędą się one w najbliższy czwartek, 12 lipca, o godz. 18. Poprowadzi je Piotr Michalak, starszy specjalista od SEO (ang. search engine optimization — optymalizacja stron internetowych pod wyszukiwarki) w grupie Tense, który od 2014 r. współpracuje z przedsiębiorcami w zakresie przygotowywania strategii pozycjonowania.

Zaprezentuje praktyczne podejście do SEO i pokaże, jak duże znaczenie w rozwoju biznesu może mieć ono w internecie. Uczestnicy dowiedzą się m.in., jakie czynniki wpływają na widoczność serwisu internetowego, które elementy optymalizacyjne można samodzielnie wdrożyć, a także poznają narzędzia, z których korzystają agencje SEO. Warsztaty skierowane są do mikro i małych przedsiębiorców. Wstęp na nie jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod adresem: garbary@ihub.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wyniki spółek / Jak być widocznym w sieci