Jak żyć, a jak zarabiać na sztuce życia?

Dlaczego wszyscy ruszyli teraz na poszukiwania sztuki życia i gdzie jej szukają?

A może szukali zawsze, ale teraz mogą znaleźć odpowiedzi dosłownie wszędzie? Wszędzie, bo i na półce księgarni, i w pustelni, i na blogach, a nawet w kosmetykach czy żywności.

O kolejnych modach kreowanych na „książkowym” rynku sztuki życia opowiada Artur Wasilewski, szef marketingu w Legimi. Agnieszka Górnicka, prezes firmy badawczej Inquiry, wyjaśnia jak poszukiwanie sensu życia wykorzystali producenci kosmetyków i spożywcy, zaś konkretnym wyborem sztuki życia – minimalizmem – dzieli się Katarzyna Kędzierska, autorka bloga Simplicite, podcastów i książki na ten temat. Przemyśleniami o tym, jak nie poszukiwać dzieli się też ksiądz Jan Oleszko, który prowadzi Karczówkę, gdzie m.in. utrudzeni życiem i poszukujący jego sensu przyjeżdżają się wyciszyć. Zaś dr Ewa Jarczewska-Gerc z Uniwersytetu SWPS przekonuje, iż z tym całym szałem na poszukiwania to... nic nowego.

Wszystkie odcinki Pulsu Biznesu do słuchania na www.pb.pl/dosluchania i w Twojej aplikacji podcastowej (np. na Spotify lub w Lectonie).

1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Michalina Szczepańska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy