Czytasz dzięki

Jan Dębski nowym prezesem Polskiej Rady Centrów Handlowych

  • PAP
opublikowano: 07-07-2020, 08:53

Jan Dębski został wybrany na nowego prezesa Polskiej Rady Centrów Handlowych, zastępując na tym stanowisku Aleksandrę Zentile-Miller. Jest on czwartym przewodniczącym zarządu stowarzyszenia w jego 17-letniej historii - poinformowała PRCH w komunikacie we wtorek.

Dębski swoją karierę rozpoczynał w Kanadzie, gdzie spędził trzynaście lat, pracując w sektorze budowlanym. Od 1993 roku był Dyrektorem Rozwoju Pepsico w Centralnej Europie i Rosji. Następnie przez jedenaście lat piastował pozycję CEO w firmie ECE Projektmanagement, z którą rozpoczął ekspansję w Polsce. Od dziesięciu lat jest związany z Unibail Rodamco Westfield jako Chairman of Business Development.

"Wraz z pandemią koronawirusa przed branżą miejsc handlu i usług pojawiło się wiele nowych wyzwań, dlatego czuję ogromną odpowiedzialność obejmując stanowisko prezesa PRCH w takim momencie. Scenariusza, który napisało nam życie, nie da się napisać na nowo, jednak mogę obiecać, że będę starał się z całych sił zmienić jego zakończenie tak, aby branża wyszła z kryzysu obronną ręką" - powiedział Dębski, cytowany w komunikacie Rady.

Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH) jest stowarzyszeniem not-for-profit, zrzeszającym ponad 240 firm działających w branży nieruchomości handlowych. Ta organizacja pozarządowa działa na rzecz rozwoju branży, wspierając i reprezentując członków w środowisku biznesowym, politycznym i społecznym w celu tworzenia m.in. nowoczesnych miejsc handlu, usług, kultury.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane