Jedzie samochód z pracą

DCZ
opublikowano: 01-06-2007, 00:00

Na ciekawy pomysł dotarcia z ofertami pracy wpadła agencja pracy tymczasowej Randstad. Sama przyjeżdża do kandydatów.

Na ciekawy pomysł dotarcia z ofertami pracy wpadła agencja pracy tymczasowej Randstad. Sama przyjeżdża do kandydatów.

Zainteresowani pracą musieli wcześniej odwiedzać biuro Randstada we Wrocławiu. Od czerwca kolorowy, dobrze widoczny samochód z napisem „Praca dla Ciebie” przemierzy drogi Dolnego Śląska. Ideą tego, co w firmie nazwano terenowym biurem, jest regularne odwiedzanie wybranych podwrocławskich miejscowości, w których wcześniej Randstad nie był obecny.

— Bezrobocie we Wrocławiu jest najniższe w regionie, ofert pracy jest najwięcej. Chcieliśmy, aby z tego dynamicznego rozwoju mogli skorzystać także mieszkańcy okolicznych miast i przedstawimy tam oferty pracy — mówi Alicja Olszewska z Randstad.

Wybrano te miejscowości, w których poziom bezrobocia jest najwyższy. Na trasie samochodu z pracą znajdą się m.in.: Dzierżoniów, Jawor, Ząbkowice Śląskie, Strzelin, Brzeg, Jelcz Laskowice, Oława, Syców, Oleśnica, Trzebnica, Środa Śląska, Wołów i Brzeg Dolny.

O odwiedzinach samochodu mieszkańcy dowiedzą się wcześniej z ulotek i plakatów. Potem pojawi się tam doświadczony konsultant Randstada, przedstawi oferty pracy, zachęci do wpisywania danych do bazy kandydatów, udzieli porad o poszukiwaniu pracy i rekrutacji. Mieszkańcy odwiedzanych miejscowości mogą wybierać z wielu ofert pracy stałej i tymczasowej. Randstad szuka kandydatów na stanowiska specjalistyczne (np. operator wózków widłowych, spawaczy) oraz na stanowiska podstawowe, na których nie wymaga się specjalnych kwalifikacji. Do biura terenowego mogą się też zgłaszać zainteresowani pracą administracyjno-biurową i stanowiskami inżynierskimi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu