Jeremie 2 wesprze maluchy

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 14-11-2017, 22:00

21 listopada w Szczecinie odbędzie się szkolenie dla przedstawicieli biznesu, którzy chcą zdobyć unijne wsparcie zwrotne w ramach inicjatywy Jeremie 2.

Chodzi o łatwo dostępne pożyczki dla przedsiębiorców rozpoczynających lub rozwijających biznes.

Małe i początkujące firmy mają utrudniony dostęp do komercyjnego kredytu bankowego ze względu na brak historii kredytowej i potrzebnych zabezpieczeń. Unijna inicjatywa Jeremie 2 może być dla nich ratunkiem. W wydarzeniu mogą wziąć również udział osoby bezrobotne z województwa zachodniopomorskiego, które chcą założyć firmę i starać się o preferencyjne pożyczki na ten cel. Podczas spotkania eksperci Banku Gospodarstwa Krajowego zaprezentują zasady ubiegania się o wsparcie zwrotne.

Organizatorem szkolenia jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie. Wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Jeremie 2 wesprze maluchy