Jerzy Karney prezesem PBG

opublikowano: 18-11-2019, 06:52

Rada nadzorcza PBG powołała Jerzego Karneya na prezesa spółki.

Kandydaturę prezesa zarządu zgłosiła Małgorzata Wiśniewska, która po uporządkowaniu spraw spadkowych, formalnie stała się głównym akcjonariuszem PBG, informuje w komunikacie spółka

Jerzy Karney
Zobacz więcej

Jerzy Karney fot. materiały prasowe

- To jest jeden z najbardziej wymagających okresów, w jakich znalazła się spółka PBG i Grupa. Stoimy przed ogromnymi i bardzo trudnymi wyzwaniami. Ze swojej strony mogę zapewnić, że jesteśmy zdeterminowani do wypracowania i uzgodnienia możliwie najlepszego wariantu działania z interesariuszami Grupy PBG. Dlatego też w składzie Zarządu potrzebujemy lidera, który odpowiedzialny będzie za realizację założonej strategii Grupy PBG. – powiedziała Małgorzata Wiśniewska.

Jerzy Karney ma w CV pracę m.in. w Magellan Pro Equity Fund (wehikuł Michała Sołowowa) oraz Hawe. 

W zarządzie PBG oprócz niego zasiadają Dariusz Szymański (jest wiceprezesem) i Michał Maćkowiak (został powołano na członka zarządu).

Rada nadzorcza odwołała natomiast z władz spółki Mariusza Łożyńskiego. 

Od sierpnia spółka nie miała prezesa, po tym jak zmarł Jerzy Wiśniewski. Więcej...

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu