Jubileusz Multos annos, Pani Profesor

WUS
04-12-2009, 00:00

Profesor Stanisława Borkowska obchodzi 70-lecie. Jest wybitną specjalistką od rynku pracy i zarządzania zasobami ludzkimi, autorką wielu prac z tej dziedziny. Była m.in. dyrektorem Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych, a także wiceministrem pracy. Jest członkiem Komitetu Nauk o Pracy i Polityce Społecznej PAN, któremu przez dwie kadencje przewodniczyła, obecnie szefuje Naczelnej Radzie Zatrudnienia. Jeszcze w poprzedniej rzeczywistości gospodarczej pisała m.in. o motywacyjnej funkcji wynagrodzeń. A w nowych czasach inicjowała przedsięwzięcia zbliżające naukę z praktyką, np. cykl spotkań "Personel XXI wieku" i konkurs "Lider zarządzania zasobami ludzkimi".

3 grudnia w warszawskim Pałacu Staszica odbyła się uroczystość z okazji 70-lecia Pani Profesor. Przybyli na nią przedstawiciele ośrodków naukowych z całego kraju. Szacowni profesorowie długo wymieniali zasługi Jubilatki i jej przymioty osobiste. Podczas części merytorycznej referaty wygłosili profesorowie Aleksy Pocztowski i Zenon Wiśniewski, po czym odbyła się dyskusja.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WUS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / / Jubileusz Multos annos, Pani Profesor