Jurajscy giganci

ANB
opublikowano: 07-08-2012, 00:00

KONKURS

Rusza XII edycja konkursu „Jurajski produkt roku 2012’’ organizowanego przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie. Nagrody zostaną przyznane w siedmiu kategoriach: produkt przemysłowy; produkt rolno-spożywczy; produkt bądź usługa budowlana; produkt w dziedzinie ekologii, ochrony środowiska i odnawialnych źródeł energii; a także e-technologie, e-usługi; inny produkt oraz usługa roku.

Celem konkursu jest promocja lokalnych przedsiębiorstw, w szczególności tych, które stawiają na rozwój nowych technologii, innowację i współpracę świata nauki z biznesem. Laureaci zyskują m.in. możliwość startu bez opłat rejestracyjnych w konkursie „Teraz Polska”.

Aplikacje można składać do 31 października. Karta zgłoszeniowa i regulamin konkursu są dostępne na www.riph.czest. pl. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas gali zaplanowanej na 7 grudnia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu