JW Construction pod klucz

KSA
12-08-2008, 00:00

Giełda Deweloper ponownie oferuje wykończenie mieszkań pod klucz. Niedawno zwrot w tym kierunku ogłosił Dom Development.

Giełda Deweloper ponownie oferuje wykończenie mieszkań pod klucz. Niedawno zwrot w tym kierunku ogłosił Dom Development.

Jeszcze niedawno deweloperzy prześcigali się w wymyślnych promocjach, mających zachęcić klientów do kupna mieszkania właśnie od nich. Proponowano sprzęt AGD, wycieczki i samochody. Teraz przyszedł czas na pożegnanie tzw. standardu deweloperskiego w wykończeniu (który notabene nie funkcjonował na taką skalę w żadnym cywilizowanym kraju).

— Zauważyliśmy, że coraz częściej klienci korzystają z pomocy naszego działu aranżacji wnętrz, dlatego daliśmy im możliwość wyboru między stanem deweloperskim a mieszkaniem wykończonym pod klucz — tłumaczy Jerzy Zdrzałka, prezes JW Construction.

Deweloper już kilka lat temu oferował podobne rozwiązanie. Teraz mieszkania JW Construction będzie można nabyć w stanie deweloperskim lub w trzech standardach wykończenia. W każdym z nich klient będzie miał gotową do użytku łazienkę, glazurę i terakotę w kuchni, podłogi w mieszkaniu, fornirowane drzwi i pomalowane ściany. Dodatkowy koszt, związany z wykończeniem, to 610, 740 lub 1500 zł za mkw. w zależności od wybranego wariantu. Spółka przekonuje, że dzięki tym rozwiązaniom klienci zaoszczędzą czas i przeniosą odpowiedzialność za nadzór wykończenia na dewelopera.

Dom Development, który właśnie zaczął wykańczać mieszkania we wszystkich inwestycjach, też proponuje klientom trzy możliwość. Ich koszt to odpowiednio 400, 800 i 1300 zł za mkw. i jest składową ceny mieszkania, więc może być w całości finansowany z kredytu hipotecznego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KSA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / JW Construction pod klucz