Kaczyński: kampania była i będzie normalna

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 16-10-2005, 16:28

Kandydat PiS na prezydenta Lech Kaczyński zapowiedział w niedzielę w Krakowie, że do piątku będzie trwała normalna, intensywna kampania wyborcza. Jako normalną określił też pierwszą część kampanii.

Kandydat PiS na prezydenta Lech Kaczyński zapowiedział w niedzielę w Krakowie, że do piątku będzie trwała normalna, intensywna kampania wyborcza. Jako normalną określił też pierwszą część kampanii.

    "Przez cały czas mówię w tej kampanii to samo, reprezentuję pewną wizję państwa, reprezentuję pewne doświadczenie, mamy za sobą określone biografie i o tym będziemy mówili" - powiedział Lech Kaczyński dziennikarzom na temat swojej dalszej kampanii.

    Pytany o to, czy większy nacisk położy teraz na sprawy gospodarki czy polityki zagranicznej Kaczyński stwierdził, że trzeba mówić o wszystkim. Zaznaczył, że nie organizował w kampanii "żadnego czarnego PR".

    "Pierwsza połowa kampanii była najpierw normalna. Później została zakłócona przez znane wydarzenia, ale raz jeszcze powtarzam: myśmy z tych wydarzeń po swojej stronie wyciągnęli wszelkie konsekwencje, niestety nasi przyjaciele żadnych" -ocenił Kaczyński.

    Kandydat na prezydenta uczestniczył w niedzielę w obchodach Dnia Papieskiego w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane