Kadrowy flesz

Karolina Guzińska
26-07-2002, 00:00

Magda Taczanowska

Została mianowana dyrektorem handlowym i powołana w skład zarządu Fujitsu Services. Ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunku zarządzanie i marketing, obecnie kontynuuje naukę na studiach MBA w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu. Od początku kariery zawodowej jest związana z Fujitsu Services (do 2 kwietnia 2002 działającego jako ICL). Poprzednio była odpowiedzialna za kluczowych klientów z sektora handlu detalicznego, ostatnio zarządzała działem Solutions & New Business, odpowiedzialnym za kontakty z takimi klientami, jak Auchan, BIG Bank Gdański, Commercial Union, oraz zajmującym się sprzedażą usług deweloperskich za granicę, m.in. do Francji, Portugalii, Wielkiej Brytanii i RPA.

Grzegorz Jałowiec

Objął stanowisko prezesa zarządu firmy TETA, polskiego producenta rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Przez ostatnie 11 lat był związany z firmą IBM Polska. Do tej pory pracami zarządu TETA kierowała Maria Sobecka, dyrektor zarządzająca. Grzegorz Jałowiec jest absolwentem Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę zawodową rozpoczął od Instytutu Badań Jądrowych. W firmie IBM Polska pracował od 1991 r., ostatnio kierował kanałami sprzedaży i marketingu firmy oraz sektorem małych i średnich przedsiębiorstw. Ma 44 lata.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / / Kadrowy flesz