Kadrowy flesz

Karolina Guzińska, Aneta Królak
06-09-2002, 00:00

Marek Borówka

Został dyrektorem działu komputerów osobistych w IBM Polska. W firmie pracuje od 1995 r. Karierę zawodową rozpoczął od pracy w firmie Giga w Katowicach, produkującej oprogramowanie. W kolejnych latach zarządzał różnymi działami, dochodząc do stanowiska wiceprezesa.

Ma 35 lat, jest absolwentem Politechniki Śląskiej, ukończył też studia podyplomowe Warsaw Executive MBA, organizowane przez University of Minnesota i SGH.

Romuald Rytwiński

Objął stanowisko dyrektora generalnego General Motors Poland i Opel Polska. Z firmą związany jest od 1994 r. W 1996 r. oddelegowany do NUMMI (New United Motor Manufacturing Inc., joint venture między GM i Toyota) we Fremont w Kalifornii. W 1997 r. został dyrektorem ds. wdrażania nowych programów w Zakładzie Opel Polska w Gliwicach, a w 1999 r. dyrektorem programów samochodów segmentu mini. W 2000 r. objął stanowisko dyrektora ds. wdrażania nowych modeli w segmencie mini w Międzynarodowym Ośrodku Rozwoju Technicznego Adam Opel AG (ITDC) w centrali Opla w Rüsselsheim. Ma 50 lat, jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Ukończył też kurs zarządzania na Uniwersytecie Stanford.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Guzińska, Aneta Królak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Kadrowy flesz