Kadrowy flesz

AZA
opublikowano: 27-02-2007, 00:00

Paweł Toński

Nowym menedżerem w zespole Accreo Taxand będzie Paweł Toński. Jest on specjalistą w dziedzinie podatku dochodowego od osób prawnych i międzynarodowego prawa podatkowego. Szczególnie bliskie są mu problemy analizy zagadnień podatkowych procesów budowlanych oraz działalności inwestycyjnej w nieruchomościach, oceny zagadnień podatkowych i biznesowych, związanych z przekształceniami własnościowymi (w tym przejęciami i połączeniami). Paweł Toński ma również szeroką wiedzę na temat działalności zakładów ubezpieczeń i związanych z nimi zagadnień podatkowych.

Od 1999 r. jego kariera zawodowa jest związana z doradztwem podatkowym. Doświadczenie zdobywał w takich firmach, jak Andersen i Ernst & Young. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Czas wolny dzieli między rodzinę, książki oraz dalekie podróże z plecakiem lub na rowerze. Accreo Taxand jest niezależną firmą świadczącą usługi doradztwa podatkowego oraz europejskiego. Stanowi ona część międzynarodowej sieci Taxand, która jest globalnym stowarzyszeniem niezależnych doradców podatkowych i finansowych, zrzeszającym obecnie 36 firm.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Kadrowy flesz