Kadrowy flesz

AYA
03-04-2007, 00:00

Jarosław Grodzki

Jarosław Grodzki

Tydzień temu podczas posiedzenia rady nadzorczej Echo Investment podjęto uchwałę dotyczącą powołania prezesa. Rada powierzyła tę funkcję Jarosławowi Grodzkiemu (pełniącemu dotychczas funkcję wiceprezesa).

Nowy prezes ma 40 lat. Jest magistrem ekonomii. Ukończył studia na Wydziale Finansów i Statystyki Szkoły Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie, a także Podyplomowe Studium Podatkowe organizowane przez SGH i Ministerstwo Finansów. W 1992 r. rozpoczął pracę w Banku Handlowym w Warszawie. Pracując w wydziale emisji papierów wartościowych, był kierownikiem sekcji, a następnie naczelnikiem wydziału. W ramach obowiązków organizował emisję papierów wartościowych, w tym ofertę publiczną oraz emisję bonów handlowych. W 1996 r. został powołany na stanowisko dyrektora biura doradztwa finansowego. Po zakończeniu pracy w Banku Handlowym w Warszawie, w pierwszej połowie 1998 r. pełnił funkcję doradcy prezesa w spółce Hydrocentrum.

W czerwcu 1998 r. rozpoczął pracę w Echo Investment, obejmując stanowisko dyrektora pionu sprzedaży. Od października 1998 r. pełnił funkcję wiceprezesa Echo Investment.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AYA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Kadrowy flesz