Kadrowy flesz

GAS
opublikowano: 21-06-2007, 00:00

Cezary Ciarciński

Ma 25 lat i właśnie dołączył do zarządu polskich tanich linii Centralwings. Od 2005 r. do momentu nominacji pracował w easyJet Airline Company, gdzie był

odpowiedzialny za bezpieczeństwo i obsługę pasażerów na pokładach samolotów. Również od 2005 r. do teraz pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju w klinice Mediq w Legionowie. Jednocześnie od 2006 r. do chwili obecnej obejmował stanowisko dyrektora zarządzającego w Ultimate Staff Solutions w brytyjskim Croydon.

Jest absolwentem socjologii The Open University w Wielkiej Brytanii, a obecnie jest w trakcie studiów MBA i romanistyki na tej uczelni. Zna język angielski, niemiecki, francuski, koreański i rosyjski.

Piotr Kohman

Został dyrektorem generalnym polskiego oddziału Fiege. Z tym operatorem logistycznym związany jest od 9 lat.

Pełnił m.in. funkcję dyrektora operacyjnego i był odpowiedzialny za działalność firmy związaną z magazynowaniem, transportem i usługami celnymi we wszystkich jej oddziałach w Polsce.

Teraz będzie odpowiedzialny za całokształt działalności i rozwój spółki na polskim rynku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu