Kadrowy flesz

MPR
opublikowano: 26-06-2007, 00:00

Renata Kusznierska

Została nowym dyrektorem działu powierzchni handlowych na Europę Środkową w DTZ. Z tą agencją nieruchomości związana jest od 2000 roku. Od 2003 r. sprawowała funkcję dyrektora działu powierzchni handlowych w Polsce. Pracując na tym stanowisku, doprowadziła do podpisania ponad 1,5 tys. umów najmu w obiektach handlowych w całym kraju — m.in. w Sadyba Best Mall i Blue City w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza czy Sosnowiec Plaza. Na nowym stanowisku odpowiadać będzie za rozwój działalności doradczej i wynajem powierzchni handlowych w Europie Środkowej — Rumunii, Bułgarii, Czechach i na Ukranie. Ukończyła Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami

w Warszawie i podyplomowe

studia z wyceny nieruchomości. Ma licencję pośrednika nieruchomości. Jest także członkiem ICSC i Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Obecnie studiuje na Sheffield Hallam University. Renata Kusznierska jest mężatką, ma dwoje dzieci. Jej pasją, na którą ma coraz mniej czasu, jest gra na skrzypcach.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MPR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu