Kadrowy flesz

AYA, MAT
opublikowano: 18-09-2007, 00:00

Bruno Escur

Dotychczasowy dyrektor ds. majątku spółki oraz wiceprezes Apsys Polska, awansował na prezesa tej firmy. Bruno Escur rozpoczynał karierę od pracy w Immobiliere Carrefour. W wieku 32 lat wyjechał na placówkę do Kuala Lumpur (Malezja). Potem rozwijał centra handlowe w Korei Południowej, Tajlandii, Chinach i na Tajwanie. Po przyłączeniu się do Apsys Polska brał udział w realizacji Manufaktury w Łodzi. Nową funkcję objął w wyniku reorganizacji spółki Apsys. Jej celem jest stworzenie struktury ułatwiającej realizacje wielofunkcyjnych projektów handlowych w Polsce oraz na Bałkanach, Ukrainie i Rosji.

Piotr Karwasz

Został zatrudniony w warszawskim biurze King Sturge jako negocjator. W 1992 r. był asystentem doradcy na Wydziale Ekonomiki Rolnictwa Uniwersytetu Maryland. Potem pracował w PTK Centertel (Orange) jako dyrektor sprzedaży, a później w Biurze Informacji Gospodarczej InFoScore. W 2003 r. został członkiem Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu. Zdobył Certificate in Production and Inventory Management (CPIM).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AYA, MAT

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Kadrowy flesz