Kadrowy flesz

AYA, IT
opublikowano: 06-11-2007, 00:00

Andrew Tuckett

Dołączył do środkowoeuropejskiej centrali ProLogis w Warszawie jako regionalny dyrektor operacyjny na Europę Środkową i Wschodnią.

W swojej karierze w branży nieruchomości Andrew Tuckett zajmował wiele stanowisk o charakterze handlowym i operacyjnym. Od ponad 10 lat mieszka w Europie Środkowej. Do ProLogis przeszedł z firmy SEGRO, w której pełnił funkcję kierownika regionalnego na Czechy. Tuckett jest absolwentem Uniwersytetu w Bristolu (Wielka Brytania), gdzie studiował fizykę, oraz biegłym księgowym. Ukończył także studia podyplomowe z dziedziny inwestycji w nieruchomości.

Wioletta Rosołowska

Została członkiem zarządu Tchibo w Hamburgu. Do tej pory była dyrektorem zarządzającym Tchibo Warszawa. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za Tchibo w Czechach, na Słowacji, Ukrainie, Węgrzech, w Rumunii, Turcji, Polsce i krajach bałtyckich. Wioletta Rosołowska pracuje w Tchibo od lipca 1993 r. Ukończyła resocjalizację i dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, odbyła szereg szkoleń w dziedzinie marketingu, finansów i zarządzania, organizowanych

dla kadry zarządzającej

m.in. INSEAD we Francji i Ashridge w Wielkiej

Brytanii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AYA, IT

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Kadrowy flesz