Kadrowy flesz

MAT
opublikowano: 20-11-2007, 00:00

Tatiana Spencer

Nowym dyrektorem działu wynajmu w warszawskim oddziale King Sturge została Tatiana Spencer.

Będzie odpowiedzialna za powierzchnie handlowe, biurowe, magazynowe i wyszukiwanie działek pod inwestycje.

Ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży nieruchomości. Zanim dołączyła do King Sturge, była dyrektorem działu powierzchni handlowych w Jones Lang LaSalle, gdzie pracowała od 1998 r. Wśród najważniejszych firm, z którymi współpracowała, znajdują się m.in.: Globe Trade Centre, IKEA, Neinver, King Cross, Carrefour, Echo Investment.

Tatiana Spencer ukończyła studia na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. Ma także tytuł MBA przyznany przez University of Illinois i Uniwersytet Warszawski.

Zbigniew Okoński

Na czele spółki Robyg stanął Zbigniew Okoński, dotychczasowy wiceprezes Prokom

Investments.

W zarządzie tej ostatniej spółki zasiadał w latach 1998-2007. Wcześniej pełnił funkcje: dyrektora ds. koordynacji handlowej i członka zarządu w Elektrimie, przewodniczącego rady nadzorczej w BRE oraz w Państwowej Agencji Inwestycji Zagranicznych. W latach 1991-95 był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Współpracy Gospodarczej z Zagranicą i Ministrem Obrony Narodowej.

Zbigniew Okoński jest absolwentem wydziału ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim i Akademii Rolniczej

w Szczecinie. Spółki wchodzące w skład holdingu Robyg realizują projekty deweloperskie w różnych lokalizacjach. Obecnie działa siedem takich spółek, a planowane jest powstanie kolejnych. Głównymi akcjonariuszami Robyga są Nanette Real Estate Group i Lehman Brothers Real Estate Partners.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAT

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu