Kadrowy flesz

DCZ
opublikowano: 21-12-2007, 00:00

Bank HSBC ma nowego regionalnego szefa bankowości osobistej (personal financial services) na region Europy Środkowej i Wschodniej. David Putts początkowo ma odpowiadać za Polskę, Czechy, Słowację i Węgry, a w przyszłości za kolejne kraje, w których HSBC zacznie działać. Do Polski przyjechał w 1997 r., gdy jako szef projektu odpowiadał za opracowanie strategii bankowości detalicznej ING. W 2000 r. wraz z Andrzejem Klesykiem założył Inteligo Financial Services (IFS) i jej spółkę holdingową — Grupę Inteligo. Od 2002 r. pracował w Londynie w Barclays Bank. Do Polski wrócił w połowie 2006 r. Przed przejściem do HSBC kierował opracowaniem strategii i wdrożeniem działań operatora wirtualnej sieci telefonii komórkowej stworzonego przez Avon wraz z Orange.

Jest nowy dyrektor regionu zachód w Prywatnych Centrach Medycznych Promedis. Beata Żak zarządza placówkami firmy i przychodniami przyzakładowymi w województwach: dolnośląskim, opolskim, wielkopolskim, lubuskim i zachodniopomorskim. Odpowiada też za współpracę z placówkami partnerskimi na tym terenie. Ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim i podyplomowe Zarządzanie Jednostkami Służby Zdrowia na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. W Promedis pracuje od pięciu lat — początkowo jako pielęgniarka, a następnie administrator centrum medycznego i kierownik administracyjny regionu.

Dotychczasowy menedżer ds. sprzedaży w Zeto w Poznaniu został dyrektorem pionu sprzedaży w tej firmie. W branży IT pracuje od ponad 13 lat. Jego nowe obowiązki obejmują tworzenie i realizację strategii sprzedaży oraz rozwój oferty outsourcingowej bazującej na zasobach Data Center. Ma też koordyno-wać działania zespołów: usług wdrożeniowych i aplikacji ERP, usług outsourcingowych oraz rozwiązań i sprzętu IT.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu