Kadrowy flesz

MAZ
opublikowano: 07-01-2008, 00:00

Radosław Parda

Jako pełnomocnik zarządu TVP ds. EURO 2012 będzie odpowiadał za sprawy promocyjne i medialne związane z organizacją i promocją mistrzostw Europy w piłce nożnej w Polsce i na Ukrainie. Jest prawnikiem, kończy studia podyplomowe w SGH z zakresu zarządzania projektami. Był sekretarzem stanu w ministerstwie sportu i współautorem nowelizacji ustawy o sporcie kwalifikowanym. We władzach telewizji publicznej znalazł się z rekomendacji LPR.

Jacek Kalinowski

Od początku stycznia 2008 r. jest szefem PR w Microsoft Poland. Od maja 2006 r. do końca 2007 roku był rzecznikiem Grupy TP, a jeszcze wcześniej rzecznikiem prasowym PTC Centertel, operatora sieci Orange.

Monika Mikołajczyk

Została krajowym dyrektorem sprzedaży reklam w spółce Media Regionalne. Od 12 lat, w „Gazecie Wyborczej”, portalu Gazeta.pl, „Super Expressie” i „Metropolu” zarządzała zespołami sprzedaży reklam i ogłoszeń, produkcji oraz reklamy regionalnej. Ostatnio była dyrektorem reklamy i prokurentem w Wielkopolskim Domu Mediowym, należącym do Polskapresse.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Kadrowy flesz