Kadrowy flesz

MAT
opublikowano: 15-01-2008, 00:00

Ben Havery

Dołączył do grona pracowników działu wycen warszawskiego biura firmy King Sturge w ramach programu wymiany absolwentów z Leeds.

Ukończył studia licencjackie z usług finansowych na Trent University w Nottingham. Uzupełniające studia magis-terskie ukończył w 2006 r. na Northumbria University w Newcastle. Doświadczenia zawodowe zdobywał w King Sturge w Leeds, pracując w agencji powierzchni magazynowych oraz dziale inwestycji nad projektami kluczowych brytyjskich inwestorów. Jego hobby to rugby, piłka nożna, golf, narciarstwo i podróże.

Robin Hutchison

Do grona pracowników działu wycen warszawskiego biura firmy King Sturge dołączył w ramach programu wymiany absolwentów z siedziby w Londynie.

Ukończył studia licencjackie z geografii na Uniwersytecie w Nottingham i uzupełniające studia magisterskie z obrotu nieruchomościami na Uniwersytecie w Reading. Przez ponad rok zdobywał doświadczenie w londyńskim biurze King Sturge, obsługując magazynowe fundusze inwestycyjne oraz Fundusz Schroders Seput. Jego hobby to rugby, triatlon, narciarstwo i podróże.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAT

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu