Kadrowy flesz

MK, DCZ
opublikowano: 25-01-2008, 00:00

Filip Thon

RWE Stoen ma nowego prezesa. Filip Thon był m.in. wiceprezesem czeskiej firmy RWE Transgas, która obsługuje 2,2 mln klientów i zatrudnia 5,1 tys. osób. Wcześniej był konsultantem Accenture GmbH we Frankfurcie nad Menem.

Pascal Bonne

Dalkia Polska, spółka energetyczna należąca do międzynarodowej grupy Dalkia International, ma nowego prezesa. Pascal Bonne w Dalkii pracuje od 2004 r. Był naczelnym dyrektorem w spółce zależnej Crystal, dominującej na francuskim rynku klimatyzacji i ciepłownictwa.

Łukasz Wierzbicki

Został dyrektorem departamentu private equity w domu maklerskim Secus Asset Management. Odpowiada za realizację strategii inwestycyjnej funduszów Secus I FIZ i Silesia Fund. Ma też wyszukiwać atrakcyjne podmioty nienotowane na giełdzie. Pracował w Central Poland Fund, Enterprise Investors, Raiffeisen Investment Polska i KBC Private Equity.

Urlich Schäfer

Nowy menedżer Checkpoint Systems odpowiada w całej Europie za biznesową linię Shrink Management & Merchandising Solutions oraz iLabels. Stanowisko menedżera niemieckiego oddziału Checkpoint Systems, które dotąd piastował Schäfer, objął Dirk Endlich. Schäfer od 2006 r. był w Checkpoint Systems wiceprezesem rejonu Europy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK, DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu