Kadrowy flesz

IT
26-02-2008, 00:00

Danuta Hübner

Miesięcznik „Builder” przyznał Laury osobom i instytucjom działającym na rzecz rozwoju polskiego budownictwa. Honorową statuetką nagrodzono Danutę Hübner za promowanie polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej. Danuta Hübner z wykształcenia jest ekonomistką. W 1992 r. otrzymała tytuł profesora nauk ekonomicznych. Była redaktorem naczelnym miesięcznika „Gospodarka Narodowa” oraz zastępcą redaktora naczelnego dwumiesięcznika „Ekonomista”. W latach 1994- -96 pełniła funkcję wiceministra przemysłu i handlu, negocjowała wówczas członkostwo Polski w OECD. W 1998 r. została wiceprzewodniczącą Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ, a od 2000 r. pełniła funkcję jej szefa — w randze zastępcy sekretarza generalnego ONZ. W 2004 r. została komisarzem w Unii Europejskiej ds. polityki regionalnej.

Karolina Skurczyńska

Została zatrudniona na stanowisku menedżera ds. sprzedaży w dziale mieszkaniowym firmy CB Richard Ellis. Karolina Skurczyńska będzie odpowiedzialna za tworzenie strategii marketingowych oraz komercjalizację projektów mieszkaniowych. Na rynku mieszkaniowym pracuje ponad 8 lat, wcześniej w firmach: Viterra Development oraz w Orco Property Group. Jest absolwentką warszawskiej SWPS, a jej hobby to literatura i sporty wodne.

Joanna Pater

Drugi nowy menedżer ds. sprzedaży w dziale mieszkaniowym firmy CB Richard Ellis. Joanna Pater będzie odpowiadała za badania rynku, konsulting oraz studia opłacalności inwestycji. Ukończyła Politechnikę Krakowską, podyplomowe studia wyceny nieruchomości oraz kurs dla agentów nieruchomości. Poprzednio przez 5 lat pracowała w firmie Knight Frank. Jej hobby to podróże i nurkowanie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: IT

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / / Kadrowy flesz