Kadrowy flesz

Marcin Zawiśliński
03-03-2008, 00:00

Jarosław Roszkowski

Jest pełnomocnikiem zarządu Internet Group ds. e- i m-marketingu. Odpowiada za rozwój i realizację projektów związanych z marketingiem internetowym. Był współzałożycielem i dyrektorem zarządzającym domu mediowego Starlink. Pracował też w Initative Media.

Katarzyna Swatowska

Została dyrektorem nowego zespołu ds. marketingu i PR w Internet Group. Jednocześnie nadal pełni tę samą funkcję w spółce zależnej Call Center Poland. Odpowiada za tworzenie strategii komunikacyjnej firmy i koordynowanie działań marketingowych pięciu platform biznesowych spółki.

Anna Karczmarczuk

Została dyrektorem badań jakościowych w instytucie badawczym Ipsos. Zastąpiła Beatę Jaworską, która odeszła z firmy. Nowa szefowa nadzoruje rozwój badań jakościowych instytutu. Wcześniej, przez rok, była dyrektorem obsługi klienta.

Jarosław Przybyła

Został prezesem agencji marketingowej Mobijoy!, należącej do grupy One-2-One. Przedtem był członkiem zarządu i dyrektorem zarządzającym agencji, w której pracuje od początku jej istnienia, czyli od 2001 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Zawiśliński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / / Kadrowy flesz