Kadrowy flesz

AH
06-03-2008, 00:00

Krzysztof Sędzikowski

Został prezesem CTL Logistics, po objęciu większościowego pakietu firmy przez fundusz private equity Bridgepoint. Ma 48 lat. Fotel szefa spółki przejął po Jarosławie Pawluku, który został członkiem rady nadzorczej. Absolwent Instytutu Telekomunikacji i Elektrotechniki Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy oraz Polsko-Niemieckiej Szkoły Zarządzania. Karierę zawodową rozpoczął na początku lat 80. Był m.in. prezesem w KGHM Polska Miedź, w Creditanstalt SCG Fund Management, Pfleiderer, Frantschach Świecie, Boryszewie i Impexmetalu.

Piotr Siennicki

Został odwołany z funkcji prezesa PLL LOT na własny wniosek. Jednocześnie z funkcji członków zarządu spółki zostali odwołani Jerzy Adamski i Karolina Stanisławska. Do czasu rozstrzygnięcia konkursu na nowego szefa LOT rada nadzorcza oddelegowała do pełnienia tej funkcji Dariusza Nowaka. W tym czasie zarząd będzie funkcjonował w dwuosobowym składzie — jego członkami będą Dariusz Nowak i Konrad Tyrajski.

Dariusz Nowak

Pełni funkcję szefa LOT. Jest ekonomistą i biegłym rewidentem. Jest członkiem Rady Audytu Eurocontrol — Międzynarodowej Organizacji ds. Bezpieczeństwa Żeglugi Powietrznej oraz członkiem ds. audytu SESAR JU. Był też partnerem Pricewaterhouse Coopers w Polsce, Luksemburgu i Wielkiej Brytanii

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu