Kadrowy flesz

AZA
opublikowano: 18-03-2008, 00:00

Paweł Boczar

Został dyrektorem nowego biura CB Richard Ellis we Wrocławiu. Przez pięć lat pracował w lokalnej agencji nieruchomości, specjalizującej się w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi. Ukończył Uniwersytet Wrocławski — Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Geografii. Ukończył także podyplomowe studia wyceny nieruchomości, ma licencję pośrednika.

Nigel Wade, dyrektor CB Richard Ellis Polska, tak uzasadnił otwarcie placówki w stolicy Dolnego Śląska: „Obserwujemy silny wzrost zainteresowania rynkiem dolnośląskim, szczególnie jako lokalizacji dla działań typu outsourcing i offshoring. Wiele firm wybrało Wrocław na swoją główną siedzibę w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

To miasto ma duży potencjał inwestycyjny i jest dobrze zarządzane”.

Robert Konieczny

Znalazł się na liście czterdziestu najlepszych europejskich architektów poniżej 40. roku życia. Polskiego architekta z Katowic umieściło na liście Amerykańskie Muzeum Architektury.

Lista „Europe 40 Under 40” została ogłoszona wspólnie przez The Chicago Athenaeum i Europejskie Centrum na rzecz Architektury. Konieczny jest na niej jedynym architektem z Polski. Doceniono go przede wszystkim za projekt Domu Atrialnego, który w Opolu został uznany przez prestiżowy portal World Architecture News za najlepszy dom 2006 r.

Z kolei prowadzona przez niego katowicka pracownia KWK Promes znalazła się na liście 101 najbardziej ekscytujących młodych pracowni świata, zaś hiszpańskie wydawnictwo Scalae umieściło ją w grupie 44 najlepszych młodych biur świata.

KWK Promes zdobyło też trzy główne nagrody w Mińsku w konkursie Leonardo 2007 poświęconym młodym architektom. Rezultatem znalezienia się na liście „Europe 40 Under 40” będzie publikacja i wystawa prezentowana w Europie i USA.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu