Kadrowy flesz

Aneta Królak
opublikowano: 14-09-2001, 00:00

Jacek Myrcha

Objął stanowisko dyrektora ds. marketingu i komunikacji firmy IBM Polska. W latach 1993-2000 pracował w polskim oddziale Microsoftu, od 1996 r. na stanowisku dyrektora marketingu. Wcześniej związany był z wydawnictwem Lupus, m.in. jako kierownik laboratorium oprogramowania. W ostatnim okresie działał jako niezależny konsultant.

Ukończył Politechnikę Warszawską. Jest aktywny społecznie, działa jako członek Rady Nadzorczej Fundacji Pomocy Matematykom i Informatykom Niepełnosprawnym Ruchowo.

Dariusz Wesołowski

Dotychczasowy dyrektor marketingu i sprzedaży przejął ster firmy IBS Polska z rąk Reginy Bisikiewicz — założyciela firmy w Polsce i jej długoletniego szefa. Ma 34 lata. Ukończył matematykę stosowaną na University of Toronto w Kanadzie. Od 1993 r. pracował jako asystent szefa projektu prywatyzacyjnego Zakładów Celulozowo- -Papierniczych w Kwidzynie. Od 1997 r. jako koordynator projektu współtworzył zakład produkujący opakowania w ramach szwedzkiego koncernu AssiDomän. Od 1999 r. pracował jako konsultant w firmie doradczo-szkoleniowej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aneta Królak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Kadrowy flesz