Kadry

IT
14-10-2008, 00:00

Teraz dyrektor operacyjny ds. zarządzania centrami handlowymi w Colliers. Jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości. Zanim dołączyła do Colliers International, pracowała jako country manager i członek zarządu w firmie Euro Mall Centre Management Poland, gdzie m.in. koordynowała i nadzorowała proces otwarcia Galerii Białej w Białymstoku. Była dyrektorem Centrum Handlowego Copernicus w Toruniu, za którego otwarcie była odpowiedzialna. Studia? W Wyższej Szkole Menedżerskiej Stowarzyszenia Inicjatyw Gospodarczych w Warszawie.

Została młodszym zarządcą nieruchomości. Zajmie się centrami handlowymi z portfolio Colliers. Doświadczenie zdobywała, pracując w firmie Euro Mall Centre Management Poland. Studiowała na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz w Wyższej Szkole Bankowej, również w grodzie wielkiego atronoma.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: IT

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu