Kadry: Awanse w Segro

MAS
09-12-2010, 09:45

Deweloper powierzchni biurowej Segro informuje o czterech ważnych awansach.

Bożena Krawczyk

Awansowała na stanowisko dyrektora inwestycyjnego na Europę Centralną. Będzie odpowiadała za zakupy i sprzedaż obiektów oraz terenów inwestycyjnych w Polsce, Czechach i na Węgrzech. W Segro pracuje od 2006 r. Ma trzynastoletnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych.

Paweł Sapek

Został dyrektorem ds. rozwoju na Europę Centralną. Będzie zarządzał nowymi projektami Segro w regionie. Ma czternastoletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami i inwestycjami budowlanymi.

Stanisław Zysek

Został dyrektorem technicznym Segro na Europę Centralną. Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie i nadzór nad procesami budowlanymi, a także dostosowywanie istniejącej powierzchni do potrzeb i wymagań najemców. Do zespołu Segro dołączył w 2008 r.

Waldemar Witczak

Obejmie stanowisko dyrektora regionalnego. Będzie odpowiadał za rozwój, leasing, obsługę klientów i zarządzanie inwestycjami dewelopera. Z firmą jest związany od 2008 r. Dotychczas zarządzał jej projektami w Łodzi, Strykowie i Poznaniu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Kadry: Awanse w Segro