Kadry: Nowy członek zarządu Notusa

MAS
opublikowano: 05-07-2011, 00:00

Jarosław Śniady

Dotychczasowy dyrektor sprzedaży został członkiem zarządu domu kredytowego Notus. Będzie zarządzał siecią sprzedaży 29 oddziałów, odpowiadał za zwiększenie liczby placówek i wzrost sprzedaży produktów finansowych.

Jarosław Śniady jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Był dyrektorem sprzedaży w Getin Bank Polska Dom Oddział w Łodzi, gdzie odpowiadał za stworzenie i zarządzanie siecią sprzedaży kredytów hipotecznych w całym kraju. Pracował również w GE Bank Mieszkaniowy jako regionalny lider sprzedaży, odpowiadając za rozwój sieci sprzedaży, zwiększanie liczby placówek i wzrost sprzedaży produktów banku. Zajmował też stanowisko naczelnika departamentu bankowości hipotecznej i wicedyrektora departamentu administracji w LG Petro Bank. W Domu Kredytowym Notus pracuje od stycznia 2011 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu