Kadry: Schodami w górę

MK
opublikowano: 31-10-2012, 00:00

Awanse w branży

PIOTR STASZCZAK

Zastąpi na stanowisku prezesa S&T Services Polska Macieja Wiśniewskiego, który złożył rezygnację. W firmie pracuje od 2010 r. Był członkiem zarządu i dyrektorem pionu rozwiązań infrastrukturalnych, a od roku także dyrektorem pionu usług profesjonalnych. W branży teleinformatycznej od kilkunastu lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako inżynier, kierownik i dyrektor w firmach Alcatel Business Systems /Alcatel-Lucent i NextiraOne. Jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej oraz programu Executive MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. S&T Services Polska oferuje usługi konsultingowe, projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie klientów z sektorów energetyki i administracji publicznej, handlu detalicznego i przemysłu.

ANDRZEJ WOŹNIAKOWSKI

Został szefem grupy i jej spółki zależnej Futuris. Był założycielem, a następnie prezesem notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych spółki Computer Service Support. W 2007 r. doprowadził do integracji firm CSS i COMP, zostając w połączonej strukturze wiceprezesem odpowiedzialnym za sprzedaż, zarządzanie procesami biznesowymi i rozwój spółki. Jest założycielem kilkunastu spółek, w większości z branży IT. Od kilku lat aktywnie prowadzi fundusze typu private equity. Pełni funkcje zarządcze lub nadzorcze w kilku podmiotach działających w branży IT i/lub PE/VC (m.in., Black Pearl Capital, Betacom i B3System).

ROBERT SIEŃKOWSKI

Prezesurę w grupy Runicom zamienił na funkcję członka rady nadzorczej. W latach 1995-97 jako ekspert Ernst & Young Audit zajmował się badaniem sprawozdań finansowych. W latach 1999- -2007 pracował jako dyrektor finansowy w firmach związanych z rynkiem mediów (m.in. Radio Wawa, Dialog-Galicja, Lowe GGK, Inititive Media Warszawa). Od 2008 do 2010 r. dyrektor finansowy i generalny Internet Group i członek zarządu i dyrektor operacyjny spółki Ad-net. Od 2010 r. prowadzi własną działalność doradczą związaną z rynkiem kapitałowym. Runicom to fundusz private equity, który inwestuje w małe i średnie spółki technologiczne, głównie IT i telekomunikacyjne.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu