Kadry: Schodami w górę

MK
opublikowano: 02-01-2013, 00:00

Awanse

PIOTR FĄDERSKI

Objął stanowisko dyrektora regionalnego na Polskę i kraje bałtyckie w spółce VMware, specjalizującej się w dziedzinie wirtualizacji i infrastruktury przetwarzania w chmurze. W firmie pracuje od 2008 r. Początkowo zajmował się analizą i prognozami finansowymi oraz wdrażaniem procesów sprzedażowych. Od 2011 r. odpowiadał za współpracę VMware z Hewlett-Packard (HP). Wcześniej przez trzy lata pracował w niemieckim oddziale HP jako specjalista od planowania i rozliczania budżetów sprzedażowych. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

ROMAN DURKA

Wszedł do zarządu firmy Kapsch (integrator systemów teleinformatycznych, rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i infrastruktury sieciowej, usług wsparcia IT). Odpowiada za sprzedaż, marketing i strategię rozwoju. Do marca zeszłego roku był prezesem Fujitsu Technology Solutions. Wcześniej pracował w IBM jako zastępca dyrektora generalnego, a przez ponad osiem lat był prezesem i dyrektorem zarządzającym w polskim oddziale firmy Dell. W 2007 r. tworzył polski oddział spółki Clearwire.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu