Kadry Usługodawca

ZŁO
opublikowano: 08-10-2008, 00:00

Grzegorz Gołba

To nowy prezes spółki External Services z Grupy BCC. Jego głównym wyzwaniem będzie wprowadzenie w życie nowej strategii, zakładającej skoncentrowanie działalności firmy na outsourcingu procesów biznesowych. Grzegorz Gołba ukończył finanse i ekonomię na uniwersytecie w Melbourne. Ma australijski certyfikat księgowego — Certified Practising Accountant. Doświadczenie zdobywał jako konsultant wdrożeniowy aplikacji ERP m.in. w PricewaterhouseCoopers oraz IBM. Z Grupą BCC związany jest od marca 2005 r. Grzegorz Gołba ma 36 lat. W wolnym czasie gra w golfa, podróżuje, czyta książki. Interesuje się też piłką nożną. Sprzedaż drukarek Tomasz Ziędalski

Objął stanowisko product marketing managera OKI Printing Solutions w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Będzie pracował w polskiej siedzibie firmy w Warszawie. Ma ponadośmioletnie doświadczenie w marketingu branży IT. Na nowym stanowisku jest odpowiedzialny za marketing: drukarek biurowych, drukarek specjalizowanych oraz oprogramowania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu