Kalejdoskop Pulsu 15 września 2006 r.

(Paweł Kubisiak)
opublikowano: 15-09-2006, 00:30

Wędka? Czemu nie. Byle pomogła w wydostaniu się z technologicznej prowincji, w której Polska zdążyła już zagrzać miejsce. Rząd chce zwiększyć nakłady na badania i rozwój. Ma w tym pomóc przygotowany pod kierownictwem Teresy Lubińskiej, sekretarza stanu w kancelarii premiera, program Wędka Technologiczna.

Wędka? Czemu nie. Byle pomogła w wydostaniu się z technologicznej prowincji, w której Polska zdążyła już zagrzać miejsce. Rząd chce zwiększyć nakłady na badania i rozwój. Ma w tym pomóc przygotowany pod kierownictwem Teresy Lubińskiej, sekretarza stanu w kancelarii premiera, program Wędka Technologiczna.

Wywiad społeczny — tajna broń białostockich inspektorów ZUS. Skuteczna jak laserowy pocisk. Dostarcza informacji nie do zdobycia drogą urzędową. Zadzwonił do nas inspektor ZUS. Skruszony, bo swoje miał za uszami. Opowiedział o kontrolach. Także o nielegalnych.

Czy były inspektor demaskuje czy fantazjuje? Mści się za problemy w pracy czy sumienie go ruszyło?

 

 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Paweł Kubisiak)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Kalejdoskop Pulsu 15 września 2006 r.