Kalendarium

Marta Filipiak
opublikowano: 06-12-2004, 00:00

Poniedziałek

11.00 Konferencja Krajowej Izby Gospodarczej „Marka dla Polski — idea przewodnia” z udziałem przedstawicieli ministerstw gospodarki i spraw zagranicznych.

15.00 Konferencja „W trosce o pracę” poświęcona najnowszemu raportowi UNDP z udziałem prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego.

16.00 Ogłoszenie laureatów nagród Polskiego Klubu Biznesu za rok 2004.

Wtorek

9.00 Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych.

10.00 Konferencja prasowa W. Kruk na temat strategii rozwoju.

11.00 Uroczystość podpisania kredytu konsorcjalnego dla Raiffeisen Bank Polska.

11.00. Uroczystość ogłoszenia wyników Rankingu Zakładów Mleczarskich opracowanego przez dwutygodnik Agrotrendy oraz przyznanie tytułu „Najlepszej firmy branży mleczarskiej”.

11.00. Konferencja prasowa organizowana przez Stowarzyszenie Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych w Polsce poświęcona najbliższym planom organizacji.

19.00 Wręczenie nagród przez Amerykańską Izbę Handlową na uroczystej gali w Zamku Królewskim w Warszawie w trzech kategoriach: Inwestor Roku, Przedsiębiorca Roku i Doskonałość w Innowacjach

Środa

10.00. IV Międzynarodowa Wystawa Producentów i Użytkowników Kart i Systemów Kartowych-Karta 2004 w Pałacu Kultury i Nauki (wystawa potrwa do 10 grudnia).

VII Kongres Służb Utrzymania Ruchu, organizowany przez Institute for International Research. Potrwa trzy dni.

Czwartek

10.00. Konferencja Nord/LB Bank na temat bankowości internetowej.

10.00. Konferencja „Perspektywy eksportu w świetle poakcesyjnych doświadczeń polskiego mleczarstwa” organizowana przez Związek Prywatnych Przetwórców Mleka.

11.00. Konferencja prasowa organizowana przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych na temat planowanego rozwoju firmy oraz prezentacja systemów bezpiecznych płatności bezgotówkowych Easy Pay.

11.00. Dyskusja „Stan budownictwa — podsumowanie roku 2004” organizowana przez Krajową Izbę Gospodarczą.

Piątek

Kair, Egipt. Spotkanie ministrów krajów należących do OPEC.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Filipiak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu